Null Dates (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: days
he: ימים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Activity
he: פעילות

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Days of the week
he: ימי השבוע

en: Date restrictions
he: מגבלות תאריך
