Null Dates (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: days
is: dagar
