Null Dates (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: days
lv: dienas

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas
