Null Dates (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Days of the week
my: ရက်သတ္တပတ် အတွင်းရှိ နေ့ရက်များ
