Null Dates (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Machine name
ne: मशीन नाम
