Null Dates (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: days
nl: dagen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Activity
nl: Activiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
