Null Dates (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
