Null Dates (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: days
pt: dias

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Activity
pt: Atividade

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina
