Null Dates (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: days
sv: dagar

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Days of the week
sv: Veckodagar

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
