Null Dates (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
