Null Dates (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: days
ca: dies

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Activity
ca: Activitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Days of the week
ca: Dies de la setmana

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
