Null Dates (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: days
it: giorni

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Activity
it: Attività

en: Changed
it: Modificato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Days of the week
it: Giorni della settimana
