Null Dates (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: days
sk: dni

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Activity
sk: Aktivita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
