Null Dates (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: days
uk: дні(в)

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Activity
uk: Активність

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Days of the week
uk: Дні тижня

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
