Null Dates (1.0.0-beta5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep
