Null Dates (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
