Null Dates (1.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu
