Null Dates (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Days of the week
da: Ugedage

en: Restriction Type
da: Begrænsningstype
