Null Dates (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita
