Null Dates (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Days of the week
fi: Viikonpäivät
