Null Dates (1.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
