Null Dates (1.0.0-beta5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
