Null Dates (1.0.0-beta5) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Edit
ms: Sunting

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Machine name
ms: Nama mesin
