Null Dates (1.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Days of the week
pl: Dni tygodnia
