Null Dates (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
