Null Dates (1.0.0-beta5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Days of the week
tr: Haftanın günleri
