Null Dates (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: days
bg: дни
