Null Dates (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: days
hu: napok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Days of the week
hu: Hét napjai

en: Date restrictions
hu: Időbeli korlátozások

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
