Null Dates (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: days
ja: 日

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Days of the week
ja: 曜日

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
