Null Dates (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია
