Null Dates (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: days
ru: дней

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Activity
ru: Активность

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Days of the week
ru: Дни недели

en: Activity types
ru: Типы упражнений

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
