Null Dates (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
