Number Double (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: Maximum
da: Maksimum

en: Unformatted
da: Uformatteret

en: Double
da: Dobbelt

en: Decimal marker
da: Decimalmarkør

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Comma
da: Komma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
da: Den mindste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
da: Den højeste tilladte værdi af dette felt. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker et maksimum.
