Number Double (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Unformatted
el: Μη μορφοποιημένο

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
el: Η ελάχιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει ελάχιστο.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
el: Η μέγιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει μέγιστο.
