Number Double (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Minimum
lv: Minimums

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats
