Number Double (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Double
nl: Dubbel

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.
