Number Double (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Number
id: Angka

en: Default
id: Bawaan

en: Maximum
id: Maksimum

en: Unformatted
id: Tak berformat

en: Decimal marker
id: Tanda desimal

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: Comma
id: Koma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
id: Nilai minimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong untuk tak ada minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
id: Nilai maksimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong tanpa batas maksimal.
