Number Double (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Number
pt: Número

en: Default
pt: Padrão

en: Maximum
pt: Máximo

en: Unformatted
pt: Não formatado

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Decimal marker
pt: Separador decimal

en: Decimal point
pt: Ponto

en: Comma
pt: Virgula

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pt: O valor mínimo permitido para esse campo. Deixe em branco para não limitar.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pt: O valor máximo permitido para esse campo. Deixe em branco para não limitar.
