Number Double (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Number
az: Rəqəm

en: Default
az: Susmaya görə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Unformatted
az: Formatlaşdırılmamış

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
