Number Double (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Maximum
et: Maksimum

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Minimum
et: Miinimum

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.
