Number Double (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Number
hr: Broj

en: Default
hr: Zadano

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.
