Number Double (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Number
bs: Broj

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Unformatted
bs: Neformatiran

en: Decimal marker
bs: Decimalni marker

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
