Number Double (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Number
fr: Nombre

en: Default
fr: Par défaut

en: Unformatted
fr: Non mis en forme

en: Decimal marker
fr: Séparateur de décimales

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Comma
fr: Virgule

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fr: La valeur minimale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fr: La valeur maximale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de maximum.
