Number Double (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Comma
ku: کۆما
