Number Double (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Double
pl: Podwójne

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.
