Number Double (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: Maximum
sv: Största

en: Unformatted
sv: Oformaterad

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Decimal marker
sv: Decimaltecken

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sv: Det minsta värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget minsta värde.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sv: Det största värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget största värde.
