Number Double (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Unformatted
ar: غير منسق

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Decimal marker
ar: الفاصلة العشرية

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ar: أدنى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أدنى.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ar: أقصى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أقصى.
