Number Double (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Maximum
ca: Màxim

en: Unformatted
ca: Sense format

en: Double
ca: Doble

en: Minimum
ca: Mínim

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.
