Number Double (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Number
es: Número

en: Default
es: Por defecto

en: Maximum
es: Máximo

en: Unformatted
es: Sin formato

en: Double
es: Doble

en: Minimum
es: Mínimo

en: Decimal marker
es: Marcador decimal

en: Decimal point
es: Coma decimal

en: Comma
es: Coma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
es: El valor mínimo que se debe permitir en este campo. Déjelo vacío para que no haya un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
es: El valor máximo que se debe permitir en este campo. Déjelo vacío para que no haya un máximo.
