Number Double (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Unformatted
hy: Չֆորմատավորված

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:
